Hizmetlerimiz
search engine optimization
hizmet-google-resim
Kurumsal Seo
Kurumsal Seo; Kurumsal firmaların internet üzerinden, gelir artırmasına yönelik yapılan, hedeflediği anahtar kelimelerde, arama motorlarında, en iyi dereceyi almasını amaçlayan aramamotoru optimizasyon işlemlerine nedir.. Firma olarak arama motoru optimizasyon hizmetini, Google, Yandex, Bing, Baidu arama motorlarına yönelik yapmaktayız. Yaptığımız çalışmalar ile kurumsal web sitelerini, anahtar kelimelerinde, 1. Sayfa ya getirmek için çalışma yapıyoruz. Konu ile alakalı olarak, Referanslarımız bölümünden çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.
seo analizi
Seo Analizi
Seo Analizi: Bir web sitesinin arama motorlarına olan uygunluğunu, işlevsel veriler le analiz edip, çıkan sonuca göre site yapısını oluşturup, web sitesini arama motorlarına en uygun hale getirmek için yapılan çalışmaların bütünüdür. İletişim formunda sizde web sitenizin seo analizi ni ücretsiz yaptırabilirsiniz. Çıkan sonuca göre, web sitenize arama motoru optimizasyonu yapılması, eğer arama motorlarına uygunluk yok ise, arama motorlarına uygun web sitesi yaptırmak için, bize başvurabilirsiniz.
eticaret-seo
E-Ticaret Seo
Kurumsal firmalar için, internette var olmanın amacı ürünlerinin pazarlanması açısında çok daha büyük kitlelere ulaşabilmektir. İnternet üzerinde online satışların çok büyük artış gösterdiği günümüzde, E-ticaret online alış-veriş alışkanlığı bir çok firmanın internet ortamına yönelmesine ve aynı zamanda E-Ticaret sitelerinin artmasına sebep olmuştur. Bizde firma olarak kendi tasarladığımız E-ticaret sitelerinin Google optimizasyon hizmetini vermekteyiz. E- Ticaret Seo referanslarımıza da Referanslarımız bölümünden ulaşabilirsiniz.